Zarejestruj się aby dostawać elektroniczne czasopismo o pracy naszych misjonarzy (po angielsku)
MISYJNE MSZE WIECZYSTE MSZE ŚWIĘTE MSZE GREGORIAŃSKIE SKLEPIK DONACJA
Rodzaje Mszy św...
MISYJNE MSZE WIECZYSTE
7 Mszy św. dziennie odprawianych wiecznie za zmarłych i żywych
Ozdobny certyfikat z wizerunkiem i inskrypcjami
Do wyboru ponad 25 wizerunków
Wysyłamy certifikaty do każdego kraju
MSZE ŚWIĘTE
Jedna lub więcej Mszy św. odprawianych za zmarłych i żywych
Powiadomienie listowne
MSZE GREGORIAŃSKIE
30 Mszy św. odprawianych codziennie w intencji jednej osoby zmarłej
Ozdobny certyfikat
Zgromadzenie Słowa Bożego

Ze względu na zarządzenie „Shelter in Place” w stanie Illinois nasze biuro będzie zamknięte, dlatego wszystkie zamówienia będą znacznie opóźnione. Przepraszamy za tą niedogodność i zapewniamy o modlitwie!


Nowa strona internetowa już wkrótce!


Saint ArnoldZgromadzenie Słowa Bożego jest międzynarodowym Rzymsko-Katolickim zgromadzeniem misyjnym. Nasi misjonarze, księża i bracia, w liczbie ponad 6000 prowadzą ewangelizacyjną pracę w ponad 70 krajach. Każdy z naszych misjonarzy jest gotowy opuścić swój kraj i kulturę aby głosić Słowo Boże w miejscach gdzie ono jeszcze nie było słyszane oraz tam gdzie kościół lokalny nie jest jeszcze samowystarczalny.

Nasza Misja

Zgromadzenie Słowa Bożego jest katolickim zgromadzeniem misyjnym, wiernym wezwaniu Chrystusa "Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu..." i wypełniającym to wezwanie poprzez pracę pastoralną, sakramentalną i charytatywną.

Przyczyń się Dzisiaj!

Bernard LatusZgromadzenie Słowa Bożego wysyła wielu misjonarzy do różnych krajów świata. Część naszych misjonarzy pozostaje w Stanach Zjednoczonych aby służyć najbardziej potrzebującym spośród różnych grup etnicznych i emigrantów z Ameryki Południowej, Wietnamu i innych krajów. Nasz posługa koncentruje się w następujących regionach: West Virginia, New Jersey, Indianapolis, Chicago, St. Louis, oraz najuboższe dzielnice wysp karaibskich. Na wiele sposobów możesz pomóc tym którzy najbardziej potrzebują pomocy, jak również samemu sobie. Dowiedz się jak...


Non-profit status

Zgromadzenie Słowa Bożego jest organizacją charytatywną (non-profit organization) wspieraną głównie przez donacje ludzi dobrej woli. Donacje złożone na cele Zgromadzenia Słowa Bożego są donacjami charytatywnymi według kodu podatkowego IRS Code 501 (c)(3). Nasz Federalny Numer Identyfikacyjny (Federal Identification Number) oraz inne informacje są dostępne na życzenie.
Jak Pomóc...
SEMINARIUM
Droga do zostania misjonarzem jest długa i trudna. Pomóż nam kształcić przyszłych misjonarzy

WETERANI MISJI
Dobroć rodziny objawia się w sposobie jakim dzieci opiekują się rodzicami w podeszłym wieku. Zatroszcz się razem z nami o naszych zasłużonych misjonarzy

FILANTROPIA
Nasze filantropijne projekty służą najbiedniejszym spośród biednych na rożnych kontynentach. Przyłącz się do nas